Úvodní stránka » Webdesign » Webové stránky

Webové stránky

Vytvoření nových webových stránek nebo redesign stávajících

Vytváříme nové webové stránky a také provádíme redesign stávajících webových stránek. Vytvoříme grafický návrh, který bude dobře prezentovat vaši firmu a který splní všechny potřebné technické požadavky. Při realizaci webových stránek pamatujeme v první řadě na snadnou orientaci návštěvníků na vašich webových stránkách - přehledná navigace. Nezapomínáme ani na dostupnost webových stránek pro uživatele s omezeními, splnění těchto kritérií pomáhá nejen návštěvníkům webu, ale i vyhledávacím robotům, kteří nepřetržitě procházejí webové stránky a indexují jejich obsah pro vyhledávání na vyhledávačích. Vytvořené webové stránky jsou uzpůsobeny pro vytváření obsahu, který ocení i zméněné vyhledávače a pomůže se zaindexováním potřebných klíčových slov.

Webové stránky se snadnou aktualizací!

Dávno je pryč doby, kdy se webové stránky tvořily jako statické stránky v HTML editoru a poté se obvykle protokolem ftp nahrávaly na webový server (webhosting). Aktualizace webových stránek nebyla nijak snadná a vyžadovala alespoň základní znalosti HTML a mít nainstalován odpovídajího software.

Moderní webové stránky jsou stavěny na redakčním systému, který umožňuje snadnou aktualizaci přímo z webového prohlížeče bez potřeby zvláštních znalostí a speciálního software. Aktualizaci webových stránek zvládne po zaškolení i laik a stačí mu k tomu některý ze současných webových prohlížečů!

Jednou z mnoha dalších výhod je maximální oddělení vzhledu webových stránek od obsahové části. Vaš web je možné během několika minut přepnout do jiného, předem připraveného vzhledu. Oddělení obsahu a vzhledu šetří vaše náklady, protože po několika letech je možné upgradovat redakční systém na aktuální verzi, vytvořit novou šablonu vzhledu, aktualizovat obsah a není nutné kompletně znovu vytvářet nový web.

Šetříme vaše náklady

Webové stránky stavíme na redakčních systémech s open source licencí. To znamená, že vlastní redakční systém neplatíte nic. Platíte pouze za implemetaci redakčního systému, grafický návrh a za naplnění webových stránek dodanými materiály. Případně ještě za doprogramování rozšiřujících funkcionalit na míru. Open source technologie používáme i na našem webhostingu pro provozování vašich webových stránek, tím šetříme vaše náklady nejen při vytvoření webových stránek, ale i snižujeme náklady na provoz webhostingu.

DTP studio reklaní agentura Pardubice webdesign promotion reklama dárkové reklamní předměty reklama reklamní studio propagace, potisk tašek
DTP studio reklaní agentura Pardubice webdesign promotion reklama dárkové reklamní předměty reklama reklamní studio propagace, potisk tašek