Úvodní stránka » Výroba reklamy » Tištěná reklama

Tištěná reklama

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk je vhodný pro prostředí, kde je požadována dlouhodobá životnost. Sluneční paprsky uvolňují UV záření, na kterém běžné barvy blednou. Důsledkem je znehodnocení výtisku. Proto používáme speciální solventní barvy, které se svým složením podobají sítotiskovým barvám. Touto technologií dosáhneme fotografické kvality při tisku na bilboardový papír, citylightový papír, PVC samolepku, plachtovinu, síťovinu a vlajkovinu. Životnost tohoto tisku je v exteriéru od 2 do 5-ti let. Pokud na výtisk použijeme ochrannou laminaci s UV filtrem, zajistíme výrobku nejen otěruvzdornost, ale tak prodloužení barevnosti až o další 2 roky. Využití -podlahová grafika, billboardy, bigboardy, reklamní bannery, POS displeje, plakáty, fotografie, polep automobilů, poutače, plakáty, billboardy, vlajky, dekorační tiskoviny, reklamní stojany nebo velkoplošné transparenty apod.

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je vhodný pro vyšší náklady tiskovin. Můžete si vybrat z velkého množství různých druhů papírů, formátů i povrchových úprav tištěných materiálů. Ofsetový tisk se používá na všechny možné typy tiskovin od náročných publikací a časopisů, po jednoduché letáky. Používají se kvalitní křídové papíry, ofsetové papíry, kartony, recyklované papíry, papírové a plastové samolepící fólie, na které se tiskne rychleschnoucími otěruvzdornými barvami. Vhodný pro tisk dopisních papírů, vizitek, plakátů, etiket, letáků, katalogů, samolepek, prospektů, formulářů, cenovek, faktur, dodacích listů, samopropisovacích tiskovin, brožur, pohlednic, etiket, kalendářů, výročních zpráv, pozvánek, brožur, knih a publikací, časopisů, jídelních lístků, stravenek, účtenek, pozvánek, vstupenek, obálek atd.

Digitální tisk

Plnobarevný digitální tisk je vhodný pro malonákladové a středně velké zakázky. Má své nesporné výhody ve snížení časové náročnosti tisku a jeho přípravy, která je obrovskou výhodou u malých nákladů. Samotné náklady na digitální tisk jsou ovšem několikanásobně vyšší oproti ofsetovému tisku, čímž se tisk větších nákladů na digitální technologii stává cenově nevýhodný. Pohlednice, malonákladové katalogy, příprava prototypů tiskovin, prospekty, poutače, plakáty, plnobarevný potisk obalů, etiket, samolepek, vnitřní i venkovní plakáty, bannery, pozvánky, zákaznické, členské a VIP karty, materiály pro promotion...

Tampoprint

Tampoprint je vhodný pro potisk rozměrově menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, zapalovače, klíčenky, otvíráky, keramika, krabičky apod. Tampontiskem lze tisknout i vícebarevný tisk. U této technologie se pro přenos barvy na potiskovaný předmět používají silikonové tampony různých tvarů a tvrdostí. Vhodné materiály pro tampontisk: plasty, dřevo i lakované, papír, kůže, koženka, kov, sklo, keramika.

Sítotisk

Sítotisk je vysoce kvalitní způsob prezentace motivu nebo loga na textilním podkladě. Tato tiskařská technologie je vhodná k potisku větších reklamních předmětů, jako jsou např. deštníky, čepice, trička, tašky, PE tašky kalendáře, samolepky apod. Barva se přenáší na předmět těrkou přes sítotiskovou šablonu. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: bavlna, nylon, polyester, papír, sklo, kov, plasty.

FLOCK, FLEX

Jedná se o tiskové technologie s vynikajícími vlastnostmi - trvanlivý, stálobarevný a vysoce krycí tisk na textil. Příprava pro tisk je jednoduchá a rychlá, tento způsob je tedy vhodný pro malonákladový potisk.
Flock má hebký povrch podobný sametu příjemný na dotek.
Flex má povrch hladký a je zde možnost výběru většího množství barev pro potisk textilu. Umožňuje aplikovat speciální fólie na potisk nylonových pláštěnek, tisk netkaných textIlií, umělé i přírodní kůže. Bezpečnostní potisk pro reflexní oděvy, fluorescenční potisk svítící ve tmě nebo různé kovové efekty.

Gravírování laserem

Gravírování laserem je vhodné ke značení reklamních předmětů z kovů a tvrzených plastů jako jsou např. psací potřeby, vizitkáře, hrnky, termosky, klíčenky, nože apod. Velice kvalitní, kontrastní a trvanlivý. U pochromovaných a poniklovaných reklamních předmětů (psací potřeby, zapalovače atd.) tak vzniká velice kontrastní popis, kdy jeho zabarvení je závislé na barvě podkladového materiálu. U nerezových předmětů (butylky, hrnky, atd.) je popis decentní a jeho zabarvení je téměř shodné s původní barvou nerezového předmětu.

Ražba

Ražba je vhodná k vyražení textu či loga do diářů nebo kožených předmětů, jako jsou např. peněženky, klíčenky, pouzdra, novoročenky, viněty, apod. Ražba může být buď bez folie (tzv. slepotisk, který vytváří velmi decentní nenápadný reliéf loga v povrchu předmětu) nebo s fólií (vytváří velmi výrazný reliéf ve zvolené barvě folie (zlatá, stříbrná, modrá aj.).

Pískování

Pískování je technika tryskání jemného písku, pomocí kterého lze odstranit požadovanou vrstvu pískovaného předmětu. Umožňuje popis nerovných předmětů, není rozměrově omezeno a lze je aplikovat i na materiály, u kterých by jiné technologie neobstály. Vzhledem k fotoprocesu přípravy filmu je možné pískovat linky o síle cca 0,4 mm a rastrové motivy. Techniku pískování lze použít na sklo, kámen, kov, dřevo, akrylátové hmoty a mnoho dalších materiálů. Pískování je vhodné např. pro popis reklamních skleniček, hrnků, lahví atd.

DTP studio reklaní agentura Pardubice webdesign promotion reklama dárkové reklamní předměty reklama reklamní studio propagace, potisk tašek
DTP studio reklaní agentura Pardubice webdesign promotion reklama dárkové reklamní předměty reklama reklamní studio propagace, potisk tašek