Úvodní stránka » Výroba reklamy » Světelná reklama

Světelná reklama

Světelná reklama

V realizaci světelné reklamy vám zajistíme kompletní servis od návrhu, zvolení odpovídající technologie výroby, až po samotnou výrobu a instalaci světelné reklamy. Takto vám zajistíme světelné boxy, tabule i jednotlivá písmena. Při výrobě světelné reklamy používáme nejmodernější postupy a materiály a snažíme se o to, aby světelná reklama přinesla našemu zákazníkovi maximální efekt.

Malé světelné panely

Reklamní světelné panely jsou vyráběny z plastového nebo hliníkového profilu. Reklamní plocha je tvořena opálovým plexisklem s potiskem nebo řezanou grafikou a panel je vysvícen zářivkami nebo LED diodami. Světelné panely vyrábíme jednostranné i oboustranné. Jednostranné světelné panely jsou přichyceny za zadní stranu většinou přímo na zeď nebo na konstrukci. Oboustranné světelné panely (výstrče) jsou konzolí a bývají přichyceny kolmo ke zdi. Rozměry a tvary reklam dle přání zákazníka.

Světelná písmena

3D písmena a loga jsou oblíbené reklamním značení. Vyrábíme písmena rozličných velikostí od malých značení obchodů a firem až po obrovská písmena na obchodní řetězce. Mezi nejběžnější provedení patří písmena s prosvíceným čelem a podsvícená. Světené zdroje písmen jsou tradiční neony a nebo v současné době stále populárnějšími úspornými LED diodami.

DTP studio reklaní agentura Pardubice webdesign promotion reklama dárkové reklamní předměty reklama reklamní studio propagace, potisk tašek
DTP studio reklaní agentura Pardubice webdesign promotion reklama dárkové reklamní předměty reklama reklamní studio propagace, potisk tašek